Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Samsung Galaxy S6 Edge vagy Samsung Galaxy S6? Többi lent!

Figyelt kérdés
s6 edge 128 gb,ez a telefon nagyon tetszik teljesen bele vagyok bolondulva úgy venném hogy 20 hónapon keresztül 20470et kéne fizetni ami tartalmazza a biztosítást az előfizut és a készülék részletét ami végösszegben 409400 ft lenne a sima s6(128 gb) meg havi 17370 ft lenne de az 24 honapon keresztül kéne fizetnem aminek a végösszege 416880 ft lenne,most akkor melyiket vegyem? azt a telefont amibe bele vagyok bolondulva de a havi dija drágább de rövidem ideig kéne fizetni és végösszegben olcsóbb vagy azt ami annyira nem tetszik de hoszabb ideig kéne fizetnem csak havonta kevesebbet de végösszegben drágább?!

2015. jún. 13. 13:19
1 2 3 4
 31/31 kérdező.. ***** válasza:
Kíváncsi vagyok,hogy az 5.1.1-ben javítják-e az s6 botrányos multitaskingját vagy marad mint samsung betegség.
2015. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!