Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tabletet valasszak?

Milyen tabletet valasszak?

Figyelt kérdés

Foleg netezes es film nezes celjabol. Fb is meg kis jatek. Ne laggoljon kb sokaig legyen tamogatva az akksi is utos legyen hogy ne meruljon le gyorsan. En ezt neztem Samsung P605 Galaxy Note 10.1 Fekete 16 GB Wifi + 3G

De barmire vevo vagyok csak apple nem. Koszonom. A gyorsasag fontos tenyezo nalam.


2015. jún. 13. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem rossz készülék, egyébként a Samsung Galaxy Tab 3 és annál újabb készülékek mindenképp jók.


Ajánlatos kerülni a gyanúsan olcsó kínai márkákat, pl. Overmax, MyAudio; de én az Acer-rel és az Op3ndott-tal is óvatos lennék. Persze a kínaiak között is van jó, pl. a BeeX, a Xiaomi vagy a Lenovo, csak utóbbin Windows fut.

2015. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"De barmire vevo vagyok csak apple nem."

"A gyorsasag fontos tenyezo nalam."

"Ne laggoljon kb sokaig legyen tamogatva"


pedig ha fontos a gyorsaság, akkor apple. kb 4 évig tart a terméktámogatásuk, a samsungnál mennyi is, talán másfél évig kap frissítéseket? de lehet, hogy sokat mondtam.

2015. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek a másodikkal.


"A gyorsasag fontos tenyezo nalam."

"Ne laggoljon kb sokaig legyen tamogatva"


Ezek pont hogy az Apple ismérvei leginkább.

2015. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!