Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperiasok! Meg lehet változtat...

Xperiasok! Meg lehet változtatni a home, back és menü gombot?

Figyelt kérdés
Ugye ez a 3 virtuális gomb mindig ott van. Ezt meg lehet változtatni. Pl amikor a kezdőképernyőn vagyunk és nem érintjük meg a telefont akkor eltünjenek? Mint pl az lg - nél?
2015. jún. 13. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha rootolod és telepíted az xposed-ed, akkor Gravitybox-al tudod tiltani a virtuális gombokat, és engedélyezni a PIE vezérlőket.

https://www.youtube.com/watch?v=oX6bynDdOlQ


Én Xperia M2-vel kipróbáltam, annyira nem állt kézhez nekem, meg az M2 kijelzője eleve nagy, szóval elfér nálam ott az a 3 gomb:D


Esetleg még olyat tudsz csinállni hogy szintén xposed "App settings" moduljával az xperia kezdőképernyőt fullscreen módba tenni, az olyan lesz mint amikor játszol egy játékkal és eltűnik az értesítési és navigációs sáv, de ha felül/alul lehúzod az ujaddal megjelenik.

2015. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!