Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy J1 telefonról? Mindenki azt írja, hogy nem jó, de azoknak a véleményére vagyok inkább kíváncsi akik használták, kipróbálták már.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem egy nagyon jó telefon, de nincs túl sok pénzem és úgy gondoltam,hogy jó döntés lenne.

2015. jún. 13. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
egy samsung soha nem lesz jo dontes... nem stock az android rajta, sot el is van bszva ugyanugy mint az osszes samsungon, nem kell ehhez hasznalni hogy tudja az ember :) mennyi penzt szannal telefonra inkabb azt ird le nekunk es tudunk segiteni
2015. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jó, ugyanennyi pénzért jobbat is lehet kapni, semmi indok nincs arra, hogy bárki is ilyet vegyen, 512 mb ram kevés ennyi pénzért ,rosszul fog ennyivel menni.
2015. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel, hogy ennyiért még házon belül is van jobb, pl Ace 4?
2015. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!