Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott készülék, legális?

Letiltott készülék, legális?

Figyelt kérdés

Szóval egy ismerőstől tudnék venni egy Xperia Z3-at poton pénzért, mert le van tiltva. Nem fizette a részleteket.

Nyilván telefonálni nem tudnék vele, de játékra, wifizésre, fényképezésre tökéletes lenne.


A kérdésem az hogy maga a vétel legális?

A szolgáltató visszakövetelheti a telefont?

Mert ha igen, nem hinném hogy az ismerősöm visszaadja a pénzem, mert elég tré az anyagi helyzete.


Amúgy 40ezret kér érte.


2015. jún. 13. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Háát végülis szerintem nem. Akkor illegális, ha elmész egy putri telefon boltba ahol 10 000ft ért kap egy új azonosíó számot amivel fel mehet hálózatra, na ez eléggé tiltott. Szerintem nem illegális.
2015. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még várok pár válaszoltó hogy biztosra menjek, nem akarok semmi illegálisba belekeveredni.
2015. jún. 13. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
40-árt miért nem veszel valami értelmes dolgot?!
2015. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jogos, csak már a megjelenése óta álmodozok a Z3-ról, csak a pénztárca kicsi hozzá.
2015. jún. 13. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem osszessegeben nem illegalis, majd az ismerosod fogja beszivni a dolgot ha csenget nala a vegrehajto a tartozas miatt :D neked bajod nem lehet belole
2015. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek jobban megérné ha vennék fel egy kis hitelt, és vennék egy Z3-at használtan?
2015. jún. 13. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak éppen a lényeg nem működik, gsm/mobilnet. Egy 40 ezres mp3 lejátszó meg a hülyének is megéri. Lehet, hogy én is veszek 2-3 ilyet.
2015. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Most nem azért de tényleg megéri, nem mindenki telefonál naponta órákat. Én nem is igazán szoktam, fog vesz egy 1000ft os gombos kis telefont az nem sok helyet zavar azt aztán lehet nyüstölni.
2015. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen így kap egy kis méretű tabletet, azt is a többség wifivel használja. Na meg ha játszani akar, akkor a konnektorból sem húzza ki... :D Mondjuk akkor inkább vennék egy Z1-et, az 45-körül már kifogható, és telefonálni is lehet vele.


De ja legyél hülye és vegyél fel rá hitelt...egy mobilra...

2015. jún. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!