Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kéne vennem egy új telefont,maximum 50.000 Ft-ból. Érintőképernyőset szeretnék.Azt mondták többen is,hogy ne Samsung legyen,ezért maradtak a Microsoft,LG,Sony,Nokia.Ezekről mit tudtok?Jó telefonok?Aztán elkezdtem keresgélni konkrétabban,és addig szűkítettem a kört,amíg ezt a hármat kaptam : LG Leon H320 ; LG L70+ D290N (L Fino) ; LG P710 Optimus L7 II.Véleményetek?Megéri,vagy hamar elromlik?Az elvárás annyi lenne,hogy szép képeket készítsen a hátlapi kamera,előlapi nem igazán foglalkoztat,és szeretnék rajta netezni,lehetőleg nem állandóan akadozó,lassú módon.Meg persze SMS,telefonálás,és ébresztő jól jönne.Sajnos néha le szoktam ejteni,ezért nem lenne jó,ha hamar törne,nem szeretném szervízbe vinni...És nem örülnék ha naponta vagy 2 naponta tölteni kéne,bár ez már annyira nem lényeges.Hálásan köszönök minden hasznos segítséget előre is! :)
2015. jún. 13. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Lumia 735, LG Spirit, Xiaomi Redmi 2 stb.
2015. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem hanyagold ezeket az LG-ket, mert csak a bajod lesz velük...mivel erősen a középkategória aljáról van szó nem lesznek támogatva szoftveresen semeddig kb... a harmadik LG-ről van személyes tapasztalatom is mert van egy a családban és lassú mint a csiga, akad is jónéhányszor és be is szokott fagyni... a másik 2 LG is kb ugyanezen a szinten van/lesz rövid időn belül.


Erre a célra amire te használod én egy Lumia 640-et ajánlanék, amiben biztos nem fogsz csalódni.A kamera is kimondottan szép képeket készít :o A rendszer atomstabil, megkapja a win10-et is. Nem fog neked akadozni, fagyni, lassulni egyáltalán.

2015. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De azért vegyél rá egy fóliát és egy szilikon tokot, ha leejted, az a biztos :D
2015. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A leírt Lumiák közül válassz,már volt és még mindig van is tapasztalatom WP-s Lumiával,nagyon tudom ajánlani őket
2015. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50 ezer forintért Lumia 640 a legjobb választás.
2015. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!