Iphone 5s vagy 5c?

Figyelt kérdés
Szerintetek iphone 5s-t vagy 5c-t vegyek?Mi a külömbség mennyivel jobb az egyii a másiknál..mennyire éri meg?

2015. jún. 16. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
5S - erősebb hardver, sokkal szebb külső
2015. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ink az 5S-t venném, mivel újabb ergo gyorsabb.

5C-ben a sima iPhone 5 hardvere van egy erősebb akksival.

Igazából itt a kinézet ami döntő szempont lehet, mert átlag felhasználó nem igazá fogja észrevenni a sebességkülönbséget.

Megéri-e? Persze hogy megéri hiába dobsz ki annyi pénzt érte egy atombiztos rendszert kapsz, ennek elegendő rammal, és ehhez hasonlókkal. Meg még mind2 támogatva lesz szoftveresen, de utána sem fogsz egetrengető lassulást észrevenni.

2015. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

szóval akkor te vagy az a 13 éves "barátnő" :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2015. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem..én nem akarok iphone 6-og venni mert ugyanaz mint az 5s ,viszon nekem az 5c is bejön...ezért kérdeztem és igen van egy 13 éves barátnőm aki olyat szeretne venni..Érted?!De légszíves ha nem a tárgyhoz kapcsolódik, vagy ha nem tetszik akkor nem kell kommentelni...köszi!Az első kéf válaszolónak köszönöm a válaszát:)
2015. jún. 17. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!