Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 más telefonom...

Sony Xperia Z3 más telefonom van, és ahol a képernyős gombok helyeszkednek el a bal oladi "vissza" gomb és a "home" gombnál van egy sárga csík. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy miért és mitől van. Először azthittem hogy a fólia koszosodik, de az előbb vettem le és a képernyővel van valami...

2015. jún. 16. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Fullképernyős alkalmazásnál, amikor eltűnnek a virtuális gombok, akkor az ott marad? Ha igen akkor nem szoftveres hiba, és nem tudsz mit kezdeni vele, csak képernyő cserével.
2015. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ottmarad....mindig...csinálok egy screenshot ot, rákozelitek, úgy nincs ott a képen azon a ponton csak ha alaphelyzetben van a kép...nemertem...
2015. jún. 16. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos a képernyő hibás.

Visszaviheted kicseréltetni, de az ilyet az első napon kellene észrevenni, mert így már lehet nem cserélik.

2015. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Garancia van rá de első napokba meg tökéletesen működött és csak 2-3 hét után vettem eszre
2015. jún. 16. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Z3 Más = klón? :)


A klónoknál minden előfordul.

A kijelző pixelhiba minden gyártónál garanciális meghibásodás, még a magyar törvényekben is. Ezalól persze kivételt képez a gyártók bulletinjában leírt módosítás - pl Apple-nél két pixel fölött számít hibának, és csak akkor ha 1 centin belül vannak.

De persze a klónok azok mások, az mégsem egy Apple.

2015. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem Z2 tabletem van, most használom másfél éve, a sárgaság kb 7 hónap használat után jelentkezett, főleg a rövidebb oldalakon, bal jobb. Úgy vettem észre a melegedésre még sárgább, egészen barna lesz, de teljesen nem tűnik el soha. Ismerősömnek van z2 telefonja, neki is ugyan így jelentkezett a sárgaság, csak a hosszabbi él mentén. A szerviz azt mondta ők még nem találkoztak ilyennel, de megnézhetik. Végül is nem vittem el mert elkeveredett a garipapír. Gondolom azóta számos tulajdonos találkozhatott a jelenséggel. Ezen kívül a por és vízálló tablet képernyője alá csak bejutottak a porszemek, ami elég zavaró ha mondjuk filmet nézek, ugyanis a sötét képek mögött nagyon feltűnő, piros zöld minden porszem. Ezeken kívül jó tapasztalataim vannak a Z2 tablettel, bár szerintem nem illő ilyen problémákat produkálni egy felsőkategóriás eszköznek!
2015. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

bocsi elirtam z3-mas nem klon :) eredeti



igen nekemis ha melegedik akkor látszik jobban sajnos de mar az egész alja...

2016. júl. 12. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!