Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jegyzetelő app kellene, de...

Jegyzetelő app kellene, de nem találtam még olyat, ami egyszerű lenne, de azért képet lehet csatolni hozzá! Tudtok javasolni valamilyen appot?

Figyelt kérdés
Másik problémám, olyan naptár létezik, amiben különböző színnel jelölhetem meg a napokat? Pl: piros ha dolgozok, sárga ha szabin vagyok, zöld ha beteg...stb.
2015. jún. 16. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendkívül lényeges, hogy ne áruld el, milyen rendszerű készüléked van. A sok hülye majd erőlködik, de te csak mosolyogj fölényesen.
2015. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jogos! Bár eszemben sincs mosolyogni fölényesen, csupán segítséget kértem. Egyébként androidos telefonra kellene mindkettő!
2015. jún. 17. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!