Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P7-et vagy P8-at vegyek?

Huawei P7-et vagy P8-at vegyek?

Figyelt kérdés
Huawei telefont szeretnék venni, de nem tudom a két modell közül melyik a jobb. A P8 olcsóbb mint a P7 (ami engem nagyon meglepett, hiszen az újabb általában drágább), és az újon több az újabb funkció, meg az android is már 5-ös rajta. Szerintetek melyiket vegyem meg? Valakinek esetleg személyes tapasztalat hogy milyenek?

2015. jún. 16. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A P8 az 130 és 170 ezer között mozog,miért lenne olcsóbb a P7-nél?az csak 70-80 körül van most azt hiszem

Te nem a P8 Lite-ra gondolsz?

2015. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hol láttad a P8-at olcsóbban a P7-nél?? :/

P7 65 ezer, P8 124 ezer körül van! Amúgy nekem P7 van, és nem igazán lehet rá panaszom. Mondjuk a kártyafiókokat nehezen lehet kihúzni, de nem is szoktam használni. Amióta az EMUI-t 2.3-ról frissítettem a 3.0-ra, azóta netezésnél nagyon ritkán, de van, hogy másképp érzékeli az ujjamat, görgetés helyett ránagyít a képre. Ezen kívül más hibája nincs, szeretem.

Viszont szerintem a P8 akkor is jobb! Fejlettebb proci, erősebb ram, nagyobb akksi. Más lényeges különbség nincs köztük.

2015. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a p8 lite igen. az a t-mobilbe 90 ezer a p7 pedig 100. a mediamarktba ugyan így. a p8 az 80 a p7 az 90 ezer.

[link]

2015. jún. 17. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert az P8 LITE. Természetesen olcsóbb, hiszen ez a P8 butább és kisebb testvére. A P8 5,2"-os, a lite csak 5"-os. És teljesítményben is vannak különbségek..
2015. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!