Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy Samsung galaxy s6?

Iphone 5s vagy Samsung galaxy s6?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok nem tudom eldönteni melyiket válasszam a válaszokat előre köszönöm! :)

Légyszíves indokoljatok is meg! :)



2015. jún. 17. 08:04
 1/9 kérdező.. ***** válasza:
5s jobb hosszútávra és legalább jó a multitaskingja.
2015. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Samsung jobban megéri! Erősebb hardver, és sokkal szabadabb, nyitottabb rendszer. Az iPhone-nál inkább a márkanevet kell megfizetni!
2015. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kérdező.. ***** válasza:
32%

Erősebb egy fenét.Mégsem bír 4 alkalmazást egyszerre futtatni sem...Nem ér semmit ez ereje,ha szar a szoftver.

Egyébként ha android kell akkor ne s6-t vegyél.Lg G4/Nexus 6/Xiaomi Mi4/OnePlusOne/Nexus 5-t vegyél.

2015. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat jöhet több is :)
2015. jún. 17. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
iPhone 5S. atombiztos rendszer, nem fagy (nem is fog), hosszú támogatottság még 2-3 évig biztos.
2015. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Most ezt nem mondjátok komolyan?? 5s?? Mi az az s6-hoz kepest? -_- az s6 most jelent meg es jelenleg a legfejlettebb telefon a világon...rogyásra veri az 5s-t de még a 6-ost is!

Sok ifos mániákus...

2015. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kérdező.. ***** válasza:
Szoftverilag viszont az 5s veri rongyá az s6-t.
2015. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jacska válasza:
78%
Ha hosszú távra tervezed akkor csak is Iphone! Nekem volt több samsungom is név szerint (ace 4;s3) de nem voltam velük egyáltalán megelégedve... Az összeszerelési minőség elég gyenge: erősen kopó szélek, gyenge hátlap recseg-ropog. Az android az első 2-3 hónapban nagyon pörgős volt, aztán jött a lassulás, a mindennapos frissítések ami a tárhelyet elvitte. Azóta Iphone-ra váltottam (5s). Össze sem lehet hasonlítani a két márkát. Az apple csak kitűnő összeszerelési minőséggel és operációs rendszerrel ad ki készülékeket. Az akksi hagy maga után kívánni valót , de ezen kívül semmi panasz nem lehet rá. Nagyon megbízható, és 2-3-4 évig is bírja. Nekem ezentúl csak iphone kell! Lehet hogy az sgs6 nem lett olyan rossz , de én nem kockáztatnék... Egy iphonnal nem fogsz rosszul járni ez biztos! Illetve még annyit hogy az iphone jobban ártartóbb! ami az esetleges későbbi eladásnál jól jöhet :) De szerintem ha 5s veszel erre nem kerül sor :) Remélem tudtam segíteni.
2015. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok koszonkm szepen mindenkitol a segitseget vegul az s6 lett es nagyon szeretem :)
2015. jún. 24. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!