Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a telefon? Megér ennyit?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok.

Sajnos nincs senki, akit meg tudnék kérdezni. Női szemmel meg nem úgy nézek egy telefonra, mint egy pasi :)

Csak holnapig tart az akció és nagyon kacsingat rám ez a teló. 2 számot használok, 2 telefonnal. A jelenlegi okostelóm egy ZTE Blade 3. Eléggé meg vagyok vele elégedve, viszont néha rájön az 5 perc. Feltöltés után 10 perccel folyamatosan újraindul, mert lemerült.

Na mindegy. Szóval vélemények? :)


2015. jún. 17. 15:08
 1/6 anonim válasza:
Szerintem olvass utána és tudj meg többet róla mert keveset írtak róla.Amúgy meg szerintem megérné.
2015. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon tetszik, hogy még hátlapot is adnak hozzá ajiba :)

utánanéztem, de pár videón kívül nem sok mindent találtam...

2015. jún. 17. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már nem szabad megvenni. Csak szenvedés lenne vele 512 rammal.

Minimum 1 gb ram kell hogy használható legyen

ÉS ilyen árkategóriában nagyon jobban jársz egy win es telefonal.

Pl: [link]

2015. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+1 az előzőnek
2015. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Noname telókat soha nem éri megvenni. Ha bármi bajod van vele, akkor nehéz garanciáztatni, vagy még neten sem találsz semmi hasznos segítséget, míg a népszerű telefonoknak elég nagy a felhasználói tábora.
2015. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, ezt nem tudtam!

Ez a teló is jól néz ki, amit mutattál :)

2015. jún. 17. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!