Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted megvegyem a Nexus...

Szerinted megvegyem a Nexus 5-öt? És megéri?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg :D
2015. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kérdező.. ***** válasza:

Igen:D

De én már megvárnám az idei év nexusait.

2015. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megéri! A nexusok az igazi droidos telefonok (meg amin stock droid van). A többi csak utánzat, és az android hírét rontja (lásd: egyes samsungokon a rendszer fagy, meg nem beszélve a sok olcsó ipari hulladékról)
2015. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg, én már fél éve használom és semmi problémám nem volt vele. Ez az igazi Android élmény, ugyanis a telefon van olyan stabil mint az iOS, az appok nem omlanak össze a telefon nem fagy le/indul újra, és még csak nem is akad egyáltalán. A kamera is szuper megkapta szoftveresen a megfelelő frissítéseket, illetve a hangszóró is megfelelően hangos és jól szól. Az akkumulátor kicsit gyengécske, de ha nem használod egész nap a telefont főleg, ha játszol egész nap, akkor a 2 napot talán 3 is kihúzol vele. Főleg, hogy fog érkezni rá az Android M, ami főleg az akkumulátor időt segíti meg. Remélem segítettem, ha valami kérdésed van a telefonnal kapcsolatban, akkor nyugodtan fel kereshetsz esetleg skypeon vagy itt privátba(skype név: mrpbalazs09)
2015. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kérdező.. ***** válasza:
Én is fél éve használom a nexus 5-m és egy élmény a használata.Most hogy megkapta az 5.1.1-t atomstabil rajta a lollipop és megakaszthatatlan.Bármilyen játékot röccenésmentesen visz.Legjobb vétel még mai napig.
2015. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!