Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata galaxy s5-tel? Olyanra lennék kíváncsi főleg, ami már legalább 1 éves.

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 07:06
 1/10 kérdező.. ***** válasza:
Nekem nincs,de sok véleményt olvastam már róla itt.Nos valakinek 2 hónap után már laggolt,fagyott stb.Valakinek 1 év után is jó állítása szerint.
2015. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Nekem 2hónap múlva lesz és azóta se faggatott, se fagyott, ès nem lassult be.


Összeségben: MEGÉRI


Kapsz egy kis vèleményt róla:


Előnyök:

-jó proci

-gyönyörű képeket csinál

-gyönyörű a kijelzője

-strapabíró


Hátrányok:

-van mikor túlmelegszik

2015. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 cicapanna válasza:
43%

Volt vele tapasztalatom.

Rengetegszer lefagy,kidob a játékokból,a snapchatet sem tölti be.

2015. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kérdező.. ***** válasza:
Te pedig egy nagy samsung fanboy.
2015. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 cicpinty válasza:
56%
S5-öm van 11 hónapja és imádom. A legjobb döntés volt, hogy azt vettem meg anno. Soha nem fagyott még le, csak pozitív tapasztalatom van, így csak ajánlani tudom!
2015. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na.. ugye fanboyok? Mögöttem lévő is igazat ír. Nekem se fagyott mèg le, és én is pozitíbakat tudok csak mondani róla. És persze imádom én is.


Kisebb szólás: "ha valaki lepontozza azt, akinek igaza van és igaz véleményt ír róla, hogy nem fagy stb. az csak egy FANBOY"

2015. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kérdező.. ***** válasza:
Valahogy még is több a panaszos tulaj,mint az elégedett.Lehet csak nektek felel meg a telefon,csak azért mert nincs viszonyítási alapotok,hogy milyen egy jó telefon és milyen mellette az s5.
2015. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
kifogástalan kb. 1 év használattal írom ezt...
2015. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Majdnem egy éve vettem egy dupla SIM-es S5-öt. Nagyon jó, és stabil. A munkám miatt elég sok telefonnal van dolgom, és mindegyiknél jobban szeretem (beleértve a Nexus 5-öt)


Esett pár jó nagyot, de azt is átvészelte, és a vízállóságának is hasznát vettem egyszer.

Ja, és félig beletörtem egy USB dugót is, de nem lett gond :)


Negatívumok:

Android 5-re frissítés után pár hétig instabil volt, de a további update-ek után újra jó lett.

Lassan indul a fényképező szoftver, ez a leggyengébb része szerintem

A daul SIM-es verzióban nem tetszett, hogy a 2. SIM az SD kártya foglalatába megy

2015. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem is dual simes s5-öm van már lassan egy éve. Ha tokot használtam vele, akkor a másik félnél viszhangzott, úgyhogy most tok nélkül használom.

Fényképező tényleg lassan indul sajnos.

Összességében meg vagyok elégedve vele.

2015. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!