Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények az LG G3S-ről?

Vélemények az LG G3S-ről?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik maga a G3, de nem szeretnék annyira drága telefont. Ezért arra gondoltam, hogy a "kistestvérét" veszem meg. Viszont szeretnék előtte meggyőződni arról, hogy mégis milyen a telefon. Személyes tapasztalatok, vélemények mégiscsak segítenének a döntésben.

2015. jún. 18. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Értem a kérdést, de a G3 csak jobb...

A családban már jártunk úgy, hogy butított változatot vettünk...aztán csak ácsingóztunk..


ha pontosan tudod, hogy a G3s tudása, mérete pont kielégít, akkor vedd meg...de később ne reklamálj...

Tudom, hogy nem olcsó a G3, de megéri..nem melegszik, mint némelyek állítják, nem akad, gyors, hasít mint a szél...

kis képernyőst ne vegyél..

esetleg javasolnám a G2-t, az is verhetetlen..erős akksi, jó kamera, gyönyörű színek. 4.4.2 alatt fut, ez pont kielégítő..

Talán Sony Z1 ...ennek van kameragombja is, és kiváló kamerája..erős aksival.

ezek már nyolcnanból megvannak.

2015. jún. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
G2-t vegyél, nekem is olyan van, nagyon meg vagyok vele elégedve, szerintem irtó jó telefon. És annyira nem is drága mint a G3. Egyik ismerősömnek G3 van, azt mondja nem nagyon sokat változtattak a G2 höz képest, maximum a kamera meg a tárhely... Szóval szerintem megéri!
2015. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!