Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől van az, hogy mobilon...

Mitől van az, hogy mobilon ugrál a képernyő gmail vagy böngésző használata közben? Általában egy darabig ugrál, aztán lenyugszik, de van olyan is, hogy nem áll le és folyamatosan ugrál. Mitől lehet ez és mit lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés

#mobil #ugrálás #gmail. böngésző
2015. jún. 18. 14:06
 1/5 A kérdező kommentje:

A facebook alkalmazás is ugrál.

Viszont azt vettem észre, hogyha oldalra fordítom a telefont, akkor nem ugrál. Csak állított helyzetben.

Ötletek?

2015. jún. 18. 14:15
 2/5 A kérdező kommentje:

naptár, névjegyzék is ugrál.

lassan én is ugrálni fogok :)

2015. jún. 18. 15:23
 3/5 anonim válasza:
Nem jutott eszedbe, hogy megnézethetnéd szerelővel?
2015. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cicó1002 válasza:

Hasonló problémával küzdöttem én is meg a telefonom is. Épp szervízbe akartam vinni, mert még garanciális, de támadt egy ötletünk. Mint ahogy a PC-t is újra lehet telepíteni, úgy a telefont is alávetettük egy ilyen próbának. Mindent lementettünk róla, teljes rendszer visszaállítás, 10 perc kikapcsolt állapotban. Bekapcsolás, és csak az igazán fontos és rendszeresen használt alkalmazások illetve fájlok kerültek rá vissza és láss csodát, nem kellett szervízbe vinnem és várnom rá heteket.

Ha a számítógépnél is elkél néha az újratelepítés, akkor a telefonnak sem árt.

Remélem tudtam segíteni, hasonló problémával küzdő sorstársaimnak.

2016. febr. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is most kezte el a telefonom. Más nem, csaj a facebook ugral de mint az állat.

Nekem 2020. Augusztus körüli a telóm. Lehet nekem is frissítenem kellene. Csak azt nem tudom, hogy mentem le a sok sz@rt róla. :)

2022. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!