Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kedden rendeltem egy Sony...

Kedden rendeltem egy Sony Xperia E3 mobiltelefont. Minden jó rajta, de olyan hamar lemerült! Mi okozhat ezt?

Figyelt kérdés
Konkrètan állandó nyomkodással 5-6óra!Olvasgattam a,hogy nem kell kisütni az újabb aksija hát nem is tettem! Lemerült 5% én 100% feltöltöttem!Ez lehet a gond,hogy nem sütöttem ki? Vagy olyan is halottam,hogy nèhány töltès után helyreáll ebben van valami?
2015. jún. 18. 14:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Remèlem èrthetően írtam. HELYESÍRÁS miatt elnèzést!
2015. jún. 18. 14:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Az okostelefonok ilyenek, a Sonyk meg főleg szarok. Nekem is Sonym van, pofátlanul gyorsan lemerül ha nyomkodom.
2015. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor nem vagyok hibás? És semmit nem lehet tenni? Mert 2300mah ès az egyik ismerősöm 1700mah aksija tovább bírja!
2015. jún. 18. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni, hogy nem nyomkodod. Én vettem is egy tabletet ez miatt. A telefonon már csak akkor kapcsolom be a netet, ha frissíteni akarok rajta valamit.
2015. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha max fenyero mellett folyamatos nyomkodassal 5-6 ora alatt lemerul, ne csodalkozz. Ez nem hiba, ennyit bir, fogadd el.
2015. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az se segít, ha leveszem a fényerőt minimálisra. :D
2015. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is le vettem a fényerő,de azért 2300mAh aksitól többet vártam..!
2015. jún. 18. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!