Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Folyamatosan lefagy az iphone-...

Folyamatosan lefagy az iphone-om. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Iphone 4-em van. Eddig kitűnően működött. 3 napja viszont sokszor lefagy. Nem reagál semmire: fekete a képernyő, ha hívnak a hívónak kicsörög, viszont nekem semmit nem csinál, ébresztő nem szólal meg...egyszerűen se kép, se hang. Életre tudom kelteni, ha a home gombot és a bekapcs. gombot folyamatosan nyomom vagy 20 mp-ig, de félóra múlva már megint kezdi. Tegnap megpróbáltam, hogy visszaállítom a gyári beállításokat iTunes-ban, de ma délután már megint lefagyott. Volt valakinek hasonló? Mit csináljak vele?

Előre is köszi a válaszokat!



2015. jún. 18. 15:09
1 2
 1/20 kérdező.. ***** válasza:
53%
Az a baja hogy már régi.Tudom iphone,de örökké az sem bírja.
2015. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
tul regi maaar
2015. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%

Tudod sajnálattal mondom hogy a kedves Apple valószinüleg olyan frissitéseket tesz a telódra a tudtod nélkül hogy szándékosan leherhelje, lefagyjon. Na látod ezért utáltam meg az iPhonet mert még a régi sz4r Samsung galaxy mini is hibátlanul müködik. Már több embertől hallottam ezt a panasz. Ez azért van: Vedd meg használd, elromlott? vegyél újat. Helyedbe megpróbálnék egy hard resetet, keress rá hogy kell bemenni az iPhone RECOVERY menüjébe(ha egyátalán van neki olyan) Hard reset általában segit


Remélem segitettem :D

2015. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
mondjuk az alkalmazasok egyre hardverigenyesebbek de nembaj.. biztos az apple kuld le frissitest.. hagyjuk mar.. :D ezt te se gondoltad komolyan remelem
2015. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
az meg h a galaxy mini hibatlanul mukodik? ja bekapcsol vegulis ezt is nevezhetjuk annak :DD
2015. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kicsit elszomorítottatok most...lehet szidni az iphone-t, de nekem ez a darab már 3 éve hűséges társam :), és nagyon meg voltam vele ezidáig elégedve! Kedves 3.! Kipróbálom, amit írtál, hátha... Megy mindenkinek a zöld pacsi ;)
2015. jún. 18. 18:37
 7/20 A kérdező kommentje:

Ez a hard reset ugyanaz, amit tegnap én csináltam, csak nem tudtam, hogy így hívják. :D

Azért, ha van bármi egyéb ötlet, szivesen fogadom

2015. jún. 18. 18:59
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
okéé :) #3
2015. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Nekem kb 3 hete csinálja. De mindig feltámad. Három kollégámnak is ugyaezek a bajai, nem hiszem el hogy mindegyik véletlenül lett pocsék. Cserélik le szépen. Fizetős alkalmazások mennek tönkre, nem nyílnak, nem futnak és befagyasztják az egész telót sokszor. "Update to iOS" - és akkor letöltheted azt amit le akarnál. Sajnos ez van. :( Lejárnak. Az apple biztos nem tervezte, hogy eddig fogják használni a régi készülékeket. Pláne a szegényebb országokban.
2015. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
to iOS8 -bocs, elírtam.
2015. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!