Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a képernyőm mennyiért...

Betört a képernyőm mennyiért és hogyan javíttathatnám ill. hol?

Figyelt kérdés
samsung galaxy grand neo-m van.leejtettem es betört a képernyője.az érdekelne hogy hol tudnam megjavittatni ahol nem viszonylag oclso 10-20 ezer ft..azon gondolkodtam h uygebar csak az előlapját kell lecserélni,hogy veszek egy ilyet [link] ée ezt valamelyik szervizbe beviszem h a telommal együtt hogy kicseréljék.ez működne? vagy valami segitség? tényleg fontos lenne és tényleg hogy 30ezret ne haladja meg!!eéőre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! :)

2015. jún. 19. 19:42
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibákért,de kissé ideges vagyok emiatt.:/
2015. jún. 19. 19:46
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
eBay-ről olyan 10-12 ezer a kijelző + az érintpanel. Neked a kijelződ is tönkrement, nem elég csak az érintőpanelt cserélni, mint ami a linken van. A cserét meg talán valami GSM-es megcsinálja, érdeklődj előtte, mert nem biztos, hogy hozott alkatrészből is dolgoznak. Így kb. 15-20 ezer forint lesz a csere, amúgy meg lehet 30 ezer forint is.
2015. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!