Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phoneról nem lehet...

Windows phoneról nem lehet törölni zene mappát, miért?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia (windows phone) telefon memóriája lassan betelik, ezért szeretnék pár albumot memóriakártyára áthelyezni, de nem lehet. Sem áthelyezni, sem törölni.


Csatlakoztattam a számítógéphez, egy hvg-s cikk ajánlására letöltöttem a FilExile programot, de a win.phone mappát be sem hozza.


Mi a teendő ilyen törölhetetlen mappákkal?



2015. jún. 19. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
magaat a music mappat nemtudod torolni, de a benne levo dolgokat tudod modositani :p
2015. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tehat ne az egesz music mappat jelold ki hanem menj bele es ott a dolgokat, es ugy csinald :D
2015. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem engedi úgy sem törölni, hiába szüntetem meg az írásvédettséget
2015. júl. 1. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
hat.. akkor nemtudom.. en total commanderbol szoktam kezelni a telo belso tarhelyet gond nelkul, vagy siman intezobol
2015. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!