Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom eladni használt...

Anonymherceg kérdése:

Hol tudom eladni használt telefonomat Szegeden / Baján / interneten a lehető leggyorsabb módon?

Figyelt kérdés

Sony Xperia Tipo a telefon, vodafoneos, Baján már a Kossuth legtöbb üzletében nem vették be, mert karcos az eleje, pedig azért nem egy rossz telefonról van szó.

Nem nagy összeget szeretnék érte, pár ezer Ftot csak örülnék ha eltudnám adni minimális összeg nekem és legalább nem porosodik a szekrényben. Töltő, tok, sőt még telefontartó is jár mellé,eredeti dobozban. Kicsit rossz tapasztalat volt ez, elhiszem, hogy már az okostelefonoké a világ, de hogy egy minimális összeget nem tudtak felajánlani érte és több helyen elküldtek, az szomorú. Köszönöm a segítségeket!


( Jófogáson kinn van a hírdetés)



2015. jún. 19. 20:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!