Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 vagy Samsung Galaxy S6?

IPhone 6 vagy Samsung Galaxy S6?

Figyelt kérdés
Most egy Samsung Galaxy S4 minim van. Eléggé belassult, pedig alig két éves (kultúráltan használom). Egy stabil, minimum 3 évig is gyors, strapabíró telefont szeretnék. Csak ez a két márka jöhet szóba!
2015. jún. 20. 16:13
 1/8 kérdező.. ***** válasza:
Akkor iphone 6.
2015. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Samsung Galaxy S6!!! sokkal nagyobb a procija, ill. 8 magos.
2015. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kérdező.. ***** válasza:
69%
Mégis laggol és újratölti az alkalmazásokat.Lehet erősebb hardverilag,de ez a főlénye eltűnik a rossz szoftvere miatt ezért iphone 6 odaveri.Ráadásul tovább lesz támogatva és tovább tartja meg az értékét.
2015. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
MS párti vagyok, de azt mondom inkább Apple mint Samsung.
2015. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Saavedro ***** válasza:
84%

"sokkal nagyobb a procija, ill. 8 magos."


:D :D Jó érv...

2015. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Samsung Galaxy S6!!! sokkal nagyobb a procija, ill. 8 magos."


hagyjátok már abba ezt a sablonszöveget XDD ki a rákot érdekel, hogy 8 magos a procija, ha az ios 2 magos procival is nyújtja azt a teljesítményt, mint egy androidos telefon 8 maggal?

2015. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak ez a két márka jöhet szóba?


Ez eléggé gyepesedett agyra utal

2015. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs nem vagyok "gyepesedett". Hidd el egy csomó telefont megnéztem. Nekem ez a kettő jött be. Ez az én szubjektív döntésem. Amúgy nem az általad megítélt agyi állapotomra voltam kíváncsi, hanem arra, hogy ki mit gondol erről a két telefonról mivel nem tudok dönteni. Amúgy köszi mindenkinek a választ. :)
2015. jún. 21. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!