Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon gyorsan merül a mobilom...

Nagyon gyorsan merül a mobilom. Azt mondták nekem a boltban ahol vettem, hogy ez a SIM kártyám hibája, cseréljem a szolgáltatónál újra. Ez mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a neten a mobilod normál tulajdonságait. Le van írva, mennyit kell kibírnia normál használat mellett az akkunak. Ha ettől lényegesen eltér, akkor panaszkodhatsz. Sokan el sem olvassák, mekkora akku van a telójukban....azt csodát várnak.
2015. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a SIM kártya lenne a ludas, sokkal inkább az aksi, vagy a háttérben futó alkalmazások. De az internetezés lehúzza az aksit, sőt akkor is, ha nem böngészel, mert a telefon állandóan kapcsolódik a netre ahányszor teheti, ezért kell kikapcsolni az internet, és csak akkor használni, amikor szükség van rá. Viszont az is lehet, hogy az aksi az utasokat rúgja, nálam is ez volt a helyzet, mert nagyon gyorsan merült a telefon, pedig alig használtam. Szóval szinte biztos, hogy nem a SIM kártya miatt merül.
2015. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Siman lehet SIM-tol is, foleg ha regi. Ha elviszed a szolgaltatohoz, es kiderul h. tenyleg rossz, ingyen cserelik, sot a tartalmat is atmasoljak az ujra.
2015. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Réginek számít, hogy 3 és fél éves a SIM kártyám?
2015. jún. 20. 17:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, az enyém egyébként 6 éves, de nem meríti a telefont, viszont nálam sem ártana egy csere, mert így nem tudok 4G-re csatlakozni. Én még mindig azt mondom, hogy nem a SIM kártya hibája, ha pedig az internet húzza le, akkor kapcsold ki.
2015. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez biztos? :( Még garanciás a mobilom, de az eladó biztos volt benne hogy a SIM kártya a rossz. Kivette és megnézte.
2015. jún. 20. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:
persze h lehet a simtol, csereltesd ki eloszor az a biztos
2015. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! De ez a SIM csere ingyenes a T-Mobilenál? Megmarad a telefonszámom, és a névjegyeim?
2015. jún. 20. 18:23
 9/10 anonim ***** válasza:
a nevjegyeket ments el a google accountba, vagy ms accountba, amugy igen
2015. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A SIM kártya cserét első alkalommal ingyen végzik, mely során megmarad a telefonszám, a második alkalom, viszont már pénzbe körül.

Nem vagyok biztos benne, hogy a névjegyek megmaradnak a művelet után, ezért kell mentés csinálni róluk.

2015. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!