Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érthetően megírná valaki,...

Érthetően megírná valaki, hogy kell ezt a műveletet végigcsinálni? A számítógépem (képek) mappájából szeretnék egy képet importálni a mobilomra. Figyelem:nem fordítva, tehát nem telóról számítógépre!

Figyelt kérdés

#mobiltelefon #PC #képimportálás
2015. jún. 20. 22:15
 1/8 |Orfeusz| ***** válasza:

A leggyorsabb elküldeni emailben magadnak. Persze kifinomultabb módok is vannak, de ez így egyszerű.

Ha hagyományos mobilról van szó - de ez működik az okostelefonokkal is - csatlakoztasd a gépre, mintha a telefonról akarnál adatot mozgatni, és egyszerűen másold bele a gépről a képet a telefon egyik mappájába.

2015. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy az email küldésssel-fogadással miért lenne a leggyorsabb meg egyszerűbb azt én nem tudom, de szerintem még mindig a legnyugisabb összedugni a telefont/pc-t és alkalmazni a jól ismert másolás-beillesztést. Mivel ismered a telefon rendszerét, ez nyilván már egy rutinfeladat lesz :)
2015. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos,nem rutinfeladat...USB-vel már össze van kötve a PC és a telefon,de hogy ezután a kép hogy megy át a telefonra...Telónál nem tudom mi a bánatot keresse!?
2015. jún. 20. 22:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Fingom sincs, mi a bánatot kell keresned. Mivel napi kapcsolatban vagy készülékeddel, ezért jobban ismered, mint mi, úgyhogy jobban nyisd ki a szemed.
2015. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha össze van kötve a telefon a géppel, másold a képet (Másolás), majd keresd meg a gépen a telefonod meghajtóját, menj be a Képek mappába, és tedd be oda (Beillesztés)!
2015. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első körben írd meg milyen telefonról van szó.
2015. jún. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Alcatel OT-903 okos :)
2015. jún. 21. 00:29
 8/8 anonim ***** válasza:
A francért kellett elárulni... na mindegy. Mikor bedugod, kisvártatva lehúzod a redőnyt és az usb lehetőségek közül kiválasztod a mass storaget vagy valami hasonlót.
2015. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!