Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok Iphonra olyan alkalma...

Tudnátok Iphonra olyan alkalmazást ajánlani, ami zenehallgatásra alkalmas, de net nélkül is működik és ingyenes? ( nem spotify! )

Figyelt kérdés
Jó lenne ha magyar számokat is lehetne benne találni, mert sokban nincsenek

2015. jún. 20. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Net nélkül akarsz letölteni? Ha sikerül, irány a szabadalmi hivatal!
2015. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem bocsánat, hanem a zenét hallgatni. Sokan mondták az Itubot de valamiért nem találom
2015. jún. 20. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyári zene alkalmazással mi a probléma? Net nélkül lehet vele zenét hallgatni.
2015. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom az offline zenehallgatásra gondolsz.

Sztem várd meg a hamarosan érkező Apple Music-ot. Két hónap ingyenes "próbaüzemmel" indul m

2015. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 hónap.
2015. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én a music D/L-t ajánlom az egész jó erre és net nélkül is tudsz rajta zenét hallgatni
2015. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 , 3hónap, kösz a kiigazítást.
2015. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
en is music d/l-t hasznalok es szeretem bar neha magatol kilep.. ajanlom meg a soundcloud-ot es a playtube-ot:)
2015. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!