Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 930 vagy Huawei...

Nokia Lumia 930 vagy Huawei P8 Lite? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nekem az lenne a legfontosabb, hogy gyors és megbízható legyen. Sokan mondták nekem, hogy könnyedén meg lehet szokni a windows alapú rendszert és jobb is. De!!! Nincsenek olyan alkalmazások amelyekre szükségem lenne :(

2015. jún. 20. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát épp ez az! Két külön rendszer, mindegyiknek van előnye, hátránya. A WP már alapból gyors és stabil, de nincs annyi alkalmazás, míg az Androidnál nagyon sok alkalmazás elérhető, de a rendszernek szüksége van a P8 hardveres erejére, ami nem gyenge, de így sem zárható ki teljesen a fagyás és/vagy laggolás.

Mérlegeld, hogy mi a fontos neked, és az alapján dönts!

2015. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mik azok az alkalmazások, amikre szükséged lenne, de nincs meg Windows rendszerre?
2015. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a 930 tovabbra is a legjobb wps telefon a 1520 mellett :P en batran tudom neked ajanlani, androidrol valtottam, igaz nem stock droidrol es egy feludules volt :D pedig csak egy olcso 535om van.. de ez se fagy es nem is akad soha :D
2015. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
de tenyleg, mik azok amik kellenenek? mert vannak alkalmazasok amikre van mas alternativa pl instagramnal a 6tag.. es basszus jobb mint az eredeti alkalmazas barmelyik oprendszeren :D
2015. jún. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyugi! A WP10 érkezésével sokkl több alkalmazás lesz az Áruházban.
2015. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kérdező.. ***** válasza:
lumia 930.Ha android kell akkor nexus 5.
2015. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak egy alapvető alkalmazást hiányolom és az pedig a menetrend! A miskolci és a volán! Találtam is de olvastam a kommnenteket és azt írják, hogy egy fos!! Ja és pénzbe is kerül.
2015. jún. 21. 16:06
 8/14 anonim ***** válasza:
igen mondjuk ezt a kettot en is hianyolom :D anno megvettem a miskolci menetrenes appot de nem igazan vallt be :D
2015. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az elektronikus menetrend amúgy se biztos, csak ha személyesen vagy telefonon megkérdezed! Például itt Fehérváron a húgom megnézte neten, melyik busz lenne jó neki, de az nem jött. Felhívta az Alba Volánt, és közölték, hogy az a menetrend már 10 hónapja nincs érvényben, csak épp az oldalt nem frissítették! Szóval ennyit az e-menetrendről!
2015. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha csak a menetrendek miatt akarnál androidot, akkor nem érdemes.

Azt én is telefonon szoktam megkérdezni. Az a biztos. Főleg, hogy sokat utazok és átszállásokkal.

2015. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!