Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a jelkódomat a...

Elfelejtettem a jelkódomat a telefonomon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elfelejtettem. Új jelkódot akartam beállítani és nemtudtam beírni megint. Tudom elég bután hangzik.... A telóm Sony Xperia Z2. Kéri a Google fiókom nevét és jelszavát de nemtudok belépni gyanítom azért mert nincs bekapcsolva a wifi. Már kerestem a neten de v csak en vagyok béna vagy nekem nem műkodik ez a lefelé házikó stb. De amúgy sem szeretném elveszteni az adatokat rajta.. Hová vigyem? A szolgáltatóhoz? Kell érte fizetni? Mennyit? Ők is azt ugy csinálják meg, hogy elvesznek róla az adatok vagy ők megtudják ezt máshogy is csináln? Segítség! :(

#mobiltelefon #jelkód #Sony Xperia Z2 #elfelejtettem a jelkódom
2015. jún. 21. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen elveszik róla minden, ezért kell memória kártyát venni kb 5-6 ezer forint egy 16gb-os jó minőségű, és a képeket arra menteni.


Elviheted szervizbe, de otthon is megtudod csinálni a Sony hivatalos programjával a PC Companionnal.


letöltés: [link]


leírás: [link]

(Aki kijárta a 8 általánost annak tudnia kell ennyire angolul)

2015. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

HA van blokkod akkor vidd be azzal együtt a szervízbe, ott megoldják...persze adattörléssel, de ez az ára a feledékenységnek.+óradíj fele.

én is jártam így, azóta nem felejtek.

2015. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. jún. 21. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!