Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltatok már a GSMvolról...

Vásároltatok már a GSMvolról telefont?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont venni és a GSM-vonalnál a legolcsóbb csak kicsit fura,hogy itt ennyivel olcsóbb.

Szóval akkor ez megbízható bolt vagy nem?



2015. jún. 21. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem megbízható, mivel áfacsaló bolt, nem kapsz rendes garanciát, ahogy a tartozékokat sem kapod meg, az sem ritka, hogy német mobilt kaosz, magyar nyelv nélkül.Az is előfordul, hogy szoftveresen van a mobil függetlenítve, ha frissíted, visszazár.

Inkább vásárolj egy kicsit drágábban, de ne bűnözőktől

2015. jún. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen, nekem is egy kicsit fura volt de igen inkább ki fizetek 10-20k-val többet mint, hogy aztán van valami ne működjön.
2015. jún. 21. 09:03
 3/9 kérdező.. ***** válasza:
59%
Az első elmondta az igazat.
2015. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Az első válaszoló jó lenne, ha törölné innen a rágalmazó írását. Amennyiben áfacsaló lenne a bolt, már régen nem működne. Átvilágították már őket, és nem észleltek a hatóságok semmi rendelleneset, tehát törvényes keretek között működnek.

Én vásároltam már tőlük, a készülékkel semmi probléma nem volt, azóta is jól működik. Azoknak a célja a GSMvonal lejáratása, akik szintén árulnak mobiltelefonokat, és nem tetszik nekik az, hogy a konkurencia (jelen esetben a GSMvonal) olcsóbban adja a készülékeket, mint ők. Sajnos sok tudatlan ember bedől a hamis vádaknak, és elhiszi, hogy szürkeimportos, áfacsaló az üzlet, ami, mint már leírtam, NEM igaz! A GSMvonal megbízható bolt minősítést is kapott. Kell ennél több?

2015. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kérdező.. ***** válasza:
55%
Aha,majd akkor is ezt mond amikor gariztatni kell velük.
2015. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
# 4 Te a GSMvonal embere vagy?Nagyon úgy néz ki, nincs boltom, nem áll érdekemben senkit sem lejáratni.Miért írsz ilyes stílusban?
2015. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én csak most azt nem értem, hogy akkor nekik mi a nyereség ezen?


Mert utána olvasgattam kicsit és valóban kapott minősítést, hogy jó bolt.

De valahogy ezt nem vágom most

2015. jún. 21. 15:27
 8/9 kérdező.. ***** válasza:
55%
Hát ez az.Nekik mi a jó azon ha 30-40k val olcsóbban adják mint a normál ár.Valami már gyanús.De elég gyanús már az hogy csak bolti garit adnak ami nem ér semmit.
2015. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 7 áfát csalnak, azért olcsóbb
2015. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!