Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Windows Phone operációs...

A Windows Phone operációs rendszert egy 10-es skálán mennyire ajánljátok?

Figyelt kérdés

Most akarom lecserélni a régi Androidos telefonomat és úgy igazából a WP-ról nem hallottam még híreket, de nagyon tetszik.

Ha jó, miért jó?

Ha nem, miért nem?



2015. jún. 21. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

9 - mert kvagyors olcso telefonon is,nem fagy,nem akad,jo ar ertek aranyuak a telefonok,stabil a rendszer rettentoen es ez nem fog neked osszeomlani,szoftveresen tamogatva van minden telefon rettento sokaig,

azert csak 9et adok mert nehany alkalmazas nincs ra, de en megvagyok azok nelkul is :D de jon ki a win10 amivel megtobb alkalmazas jon majd ki...

2015. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Jófej:D ***** válasza:
69%
Attól függ mire kell neked. Egy átlagfelhasználónak tökéletes.
2015. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

maga a rendszer teljesen jó lenne, vannak dolgok, amik bár nem a ms nevéhez, hanem inkább a nokiához fűződnek, amik egyedülálló szolgáltatások...

nekem például nagyon tetszett a Nokia MixRadio, ami tulajdonképpen egy spotify-hoz hasonló szolgáltatás, azonban itt nem szükséges ahhoz prémium előfizetés, ha offline módban akarsz rajta zenei válogatásokat hallgatni. ahhoz kell csak, ha óránként 5-nél több számot szeretnél átlépni, vagy ha egyszerre 3-nál több offline válogatást akarsz lementeni.


de tulajdonképpen valahol a rendszer szinten a Blackberry-é is nagyon felhasználógyönyörködtető, meg szerethető, én sajnos abban egyáltalán nem bízok, hogy majd a windows 10 megjelenése után bármi népszerűségi hullám elindul majd a fejlesztők körében, ezért én egy 6-ost adnék rá...jövőbelátó nem vagyok, így nem fogom azt mondani, hogy biztos jönnek majd a minőségi alkalmazáshegyek a platformra...

2015. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
megint nem értem hogy személyes véleményt, vagy tapasztalatot miért kell lepontozni :D de akkor ész nélkül lefogok én is mindenkit ;)
2015. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Részemről 2/10


Azért adok ilyen keveset, mert szerintem semmi olyan nincs benne, amit más telefonok ne tudnának. Ezen felül az ember agyára tud menni, mikor csak rakosgatja a telefon a pontokat, én meg várjak, mire betölt. Arról nem is beszélve, hogy a támogatottsága sem valami nagy.

2015. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
9, egyetértek az elsővel, gyors, stabil, megbízható, csak egy két alkalmazás hiányzik
2015. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
#5 en nemtudom milyen telefonon tapasztaltad ezeket, de egy jelenleg alsokategorias uj lumian sosem volt ilyenben reszem
2015. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
es milyen keves tamogatottsagrol beszelunk mikor a legolcsobb, regebbi telefonokra is jonnek a bugfixek ugyan ugy
2015. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi pozitív, illetve negatív véleményeket!
2015. jún. 21. 19:46
 10/12 Boda Gergő ***** válasza:
100%

10\10:


Mint elöttem is írták nincs nagy igénye, akár 1Ghz procival és 512MB RAMmal is gyors és akadás mentes. Aki azt írta feljebb hogy sokat kell várni egy-egy betöltésre, az nem tudom mit próbált, én már a 2. Lumiamat nyúzom, de nem cserélném le semmi pénzért sem Androidosra.


Akkumulátor szempontjából is valamivel erősebbek mint a Droidos készülékek, nálam zenehallgatás es netezés mellett, folyamatosan futó wifivel és mobilnettel közel 1,5 napig is elmegy.

Programok szempontjából sem hátrányosabb mint egy Android vagy Ios készülék, Facebook, Messenger, Viber elérhető és szinte bármilyen Froidos appnak van megfelelője Wp-n is.

2015. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!