Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám eltávolítani...

Hogyan tudnám eltávolítani telefonomból a Trójai vírust? (HTC Desire 310)

Figyelt kérdés
Valahonnan összeszedtem egy kis trójai vírust és bármien alkalmazással is próbálom eltávolítani nem tudom mivel nem alkalmazást támadt meg a telefonomba hanem egyből belement az android rendszer be pontosabban a következőbe:"Music Provider" . Mivel ez a rendszerhez tartozik el se tudom távolítani (szerintem nem is lenne egészséges a telefonnak ha eltávolítanám). Valaki valami megoldást, hogy mit is tudnák vele csinálni? Kérem nagyon fontos lenne...

2015. jún. 21. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan veszed azt hogy trójai? Rendszerbe max akkor tudna beférkőzni, ha rootolva van a telefon
2015. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akármennyi vírusirtó alkalmazást letöltöttem mindegyik 3 fenyegetést talált és azt írták, hogy Trójai,Malware fenyegetést észleltek de mivel valahogy a rendszer egyik pontját támadta így törölni se tudom max kikapcsolni az a bizonyos Music Provider-t. A készülék nincs rootüolva.És mióta ez a vírus van, akárhányszor csak bekapcsolom a wifit és netre csatlakozom letolt a kezdőképernyőre egz bizonyos Battery Info Activity-t és időnként bedob egy csomó reklámot akkoris is ha nem nyulok a telefonhoz... Hard reset-eltem de akkor se ment ki a vírus...
2015. jún. 21. 12:51
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem volt még sose rootolva? Gyári rom van rajta? Mert máskép képtelenség amit állítasz
2015. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Minden gyári a telefonon és Hard Reset-eltem is mégis benne van a vírus.. Nézd a következő képeket:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. jún. 21. 13:44
 5/13 Ibra1536 válasza:
40%
A vírusírtód ingyenes vagy fizetős verzió? Ha ingyenes van és kéri, h vedd meg, mert addig nem tud tenni semmit a vírusok ellen, akkor csak a vírusirtód fenyegetésének áldozata lettél. :D
2015. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Jófej:D ***** válasza:
A képeken csak egy vírus látható (1.kép) Mit ír ha rámész a kiiktatásra? Ez a program talán(!) segíthet: [link]
2015. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mikor reamegyek kéri hogy távolitsam el azt a bizonyos appot (vagy minek is nevezzem) de nem lehet mivel az androdidos rendszerben van. Mostanáig olyannyira elterjedt hogy megtámadott még 2 pontot a rendszerbe plussz olyan hóbortja van hogy akarhanyszor kikapcsolom a wifit reá pár másodpercre kapcsolja visza magától és csak ha a kezdőképernyőre lépek és semmi appba már akkor eláraszt rengeteg reklámmal és letölt a kezdőképernyőmre egy bizonyos battery info activity-t amit akár hányszor törölök mindig visszateszi...
2015. jún. 23. 08:28
 8/13 anonim válasza:

Nekem is hasolnó problémám van. Meglátogattam egy oldalt,és kiírta a telefon,hogy vírus fog települni a telefonomra,piros android jellel,megijedtem,gyorsan kikaptam az akksit.Erre töltöttem nod-ot ,ami kiírta,hogy a rendszerbe épült egy TrojanDownloader.Agent.A nevű vírus,nem hagyja törölni,mert rendszert törölni nem lehet.A számítógépemen megkerestem az említett weboldalt és semmi vírus nem jött be.Nem tudom,mit csináljak,nem igazán értek a kütyükhöz,olvastam tech2.hu-n ,hogy van olyan kínai telefon ,amire eleve telepített vírust a gyártó,így már lehet,hogy eleve rajta volt ez a vírus,csak nem volt vírusírtóm,így nem tudtam róla.Beex light 2g-s telefonom van,minden gyári rajta,ősszel vettem. Ha valaki tud valamit,hogyan kell ezeket kiírtani a telefonról,kérem szépen,írja meg!

Szép napot mindenkinek!

2015. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Sziasztok! Találtatok végül megoldást?
2015. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha trójai van rajta nézhetsz új telcsi után figyelmesen olvasd el ezt: [link]
2015. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!