Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Samsung Galaxy...

Megéri még Samsung Galaxy s4-et venni?

Figyelt kérdés
Most szeretnék új telefont venni és nagyon tetszik ez a készülék, ezért kérdezem hogy megéri-e most megvenni ezt a 2 éves telefont, nehogy 2 év múlva elavuljon.

2015. jún. 21. 16:44
1 2
 1/11 IceHunter válasza:
Jelenleg nekem olyan van. Nincs olyan játék, ami kifogott volna rajta. Villám gyors, s néha önmagát is tölti, nem hazudok, teljesen igaz. gyönyörű képeket csinál, szép telefon. Egyszerűen tökéletes, nekem nem kell jobb, egy jó darabig, az biztos. :) Megéri!!
2015. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Csak azért tettem fel a kérdést hogy később is megleszek-e vele elégedve. :)
2015. jún. 21. 16:54
 3/11 IceHunter válasza:
Igazán nincs mit.
2015. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szuper kis készülék, most is arról írok. Túlzás nélkül állíthatom nélkülözhetetlen részévé vált az életemnek. HD kamera és fényképezőgép, megbízható GPS, internet, média center, na és nem utolsósorban telefonálni is tökéletesen lehet vele ;-)
2015. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kérdező.. ***** válasza:

Lehet hogy még használni jó egy ideig akiknek már megvan,de most újonnan venni már nem éri meg,mivel az android M-t valószínűleg soha nem kapja meg,így elavul nagyon hamar.

Nexus 5/OnePlusOne/Lumia 930-t érdemes venni 2 évre.

2015. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megéri. Ahogy első mondja, biztos igaz. (Gondolom, mert az S5-öm is nagyon jó, ezért én is ajánlom az S4-et) Kétséges, hogy megkapja Android M-et. De ha nem, akkor kap egy nagyfrissítést (Android 5.1.1)
2015. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kérdező.. ***** válasza:
Nem kap az már semmilyen frissítést.
2015. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Frissítést nem fog az már kapni! És nagy valószínűséggel az S5 sem!
2015. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor S5-re mièrt fejlesztik az 5.1.1-et? Meg miért kap az is M-et? Kedves mögöttem.
2015. jún. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kérdező.. ***** válasza:
Az s5 majd kb jövő ilyenkor megkapja az M-t vagy talán később amennyire gyors a samsung.
2015. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!