Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb.3 perces zenét 8 percesnek...

Kb.3 perces zenét 8 percesnek mutat a zenelejátszó?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem iPhone-t és a régi, különböző androidos telefonos alkalmazásokkal letöltött zenéimet gond nélkül átszinkronizáltam rá. Az a problémám, hogy néhány zenét teljesen zavarosan jelenít meg (pl. a 3 perces zenéket 8 percesnek írja, albumborítót néha kicseréli). Azt tapasztaltam, többnyire ez azoknál a zenéknél van amiket anno még TubeMate-tel töltöttem le androidon. Tudtok segíteni, tényleg ez lehet a dologban? Ha igen, hogy tudom valahogy korrigálni?

2015. jún. 21. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában ilyen probléma akkor van (és nem csak Iphone-on), ha változó bitrátájú (VBR) mp3-akat játszunk le.Ezeknél tipikusan az időtartam kijelzéssel van gond sok készüléken.

Inkább konstans bitrátájú (CBR) mp3-at használj, annál nincs ilyen gond.

2015. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) ma letöltöttem a zenéket egy teljesen más programmal, gépen, rászinkronizáltam telefonra és teljesen jó:)
2015. jún. 22. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!