Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fb messenger probléma. Mi a...

Fb messenger probléma. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék a következő problémában: Adott egy Galaxy S5 ami most külföldön van, olyan helyen ahol elég gyenge a wifi és többször előfordult az, hogy írtam az egyénnek fb. messengeren, amit úgy jelez nekem Mo-n a telefonom (allview v1 viper s) hogy az adott személy megnézte. A para az, hogy olyan időpontokat ír ki a telefon nekem hogy akkor elvileg a telefonja nem volt nála, még az egy óra időeltolódást is beleszámolva. Azt mondta, hogy mindig be van kapcsolva a wifije és néha rácsatlakozik a wifire ahol hagyja, de akkor nem kellene azt jelezni az én telefonomnak hogy látta ekkor meg akkor az üzenetet, max annyit hogy aktív volt ekkor meg akkor... Kérdés: tényleg előfordulhat ilyen, hogy rácsatlakozik a wifire és olvasottnak jelöli az üzeneteket, vagy más probléma ami miatt ez van, esetleg csak nemes egyszerűséggel nem mond igazat? :-D

Kerestem neten rá választ, de nem találtam semmit. Hátha van itt valaki hasonló tapasztattal és megoldással. :-)

Köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 22. 09:52
 1/1 anonim válasza:
Szerintem telepítsd újra a messengert! Ha újratelepítetted és továbbra is kiírja ,hogy "látta" és az illető azt állítja ,hogy "nem nézte meg az üzit" akkor nem akarlak elkeseríteni de szerintem nem mondd igazat:"D
2015. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!