Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek rám akarta sózni...

Szerintetek rám akarta sózni a termékét az eladó vagy igaza volt?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy Sony z2 vagy z3 telefont. Bementem az XY boltba és kérdezte az eladó, hogy miért nem Samsungot veszem, mert pl amoled kijelzője van stb. Nekem az IPS is szép és megfelelő, erre azt mondta hogy csak a Z4-nek van IPS kijelzője, úgyhogy felejtsem el a Z2-őt, Z3-mat.


Én nem vagyok szakértő de szerintem a Z2 sőt Z1 compactnak is már IPS kijelzője van, vagy én tévedek? Neki volt igaza? Mert azt éreztem, hogy rá akar beszélni a samsung modellekre


2015. jún. 22. 12:26
 1/6 Tengor ***** válasza:
2015. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát elég valószínű, hogy csak rád akarta sózni!
2015. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

IPS LCD capacitive touchscreen Z2

IPS LCD capacitive touchscreen Z3


Nem volt igaza, ő se szakértő! Sokszor annyit se ért hozzá, mint egy vásárló.

Általában meg van határozva, hogy mit kéne eladni.

Azonban te egy határozott mondattal leszerelheted.

'Köszönöm, én akkor is Z2-t vagy Z3-t szeretnék venni, ha nincs akkor megyek máshova.' - ha tovább erősködik, oda hívhatod a főnököt is félre vezetés miatt, és akkor még akciót is kapsz.- :)

2015. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezek a bolti eladok is vagy nem ertenek egyaltalan a telefonokhoz, vagy csak elakarjak adni a szart is :D jelen esetben az utobbi ervenyesult
2015. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kilroy ***** válasza:

Samsung párti vagyok én is, de ez azért szerintem csak rábeszélés lett volna.

A vásárlónak vannak igényei, gondolom ezek alapján kiválasztasz egyet, és akkor döntesz, hogy ez legyen. Te elmész, mondod melyiket szeretnéd. Ilyenkor jöhet egy udvarias kérdés az eladótól, hogy "miért, mire lesz" etc. Mert lehet jobbat ajánlana, vagy mittudomén azt hiszi nem értesz hozzá, ennyi. És innentől van az, hogy rábeszél, vagy csak ajánl egy másikat.

Nem mindegy.

2015. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont így volt. :) Én már a tesztek alapján és a ti segítségetekkel választottam ki a Z2, Z3 telefont. Nem erősködött az eladó csak annyit mondott, hogy nem IPS a kijelzője és a Samsung jobb választás. Erre én csak annyit mondtam, hogy én akkor is a Z2 és Z3 közül választanék, mert jobban tetszik és nekem megfelelő. Utána már minden simán ment és elfogadta, nem volt bunkó vagy ilyesmi :)
2015. jún. 22. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!