Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefonnak van a...

Biancagirl kérdése:

Melyik okostelefonnak van a legjobb aksija? Részletek lent

Figyelt kérdés

Új telefont akarok venni, mert a mostani már nem szuperál, sokszor lefagy, nem tudok hívást fogadni, ráadáasul az aksija sem bírja egy fél napnál tovább. Garancia már nincs rá, megjavíttatni pedig nem éri meg. Olyan telefont szeretnék, aminek jól bírja az aksija, mert sokat telefonálok, és fontos, hogy ne kelljen állandóan tölteni, legalább két napig bírja ki egy töltéssel.

Átlagfelhasználó vagyok, semmilyen extra funkcióra vagy csilivili dologra nincsen szükségem. Kinéztem a HUAWEI Ascend g620-ast, az nekem pont jó lenne, csak azt írják mindenhol, hogy nem bírja sokáig az aksija. Van valakinek valamilyen ötlete, hogy milyen telefon lenne a nekem való? Olyan max. 40-45 ezer forintig.



2015. jún. 22. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik régebbi Nexus :D Nexus 4 vagy 3 :)
2015. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nexusom van most, már az elején is szar volt az aksija...
2015. jún. 22. 12:39
 3/6 kérdező.. ***** válasza:
Moto E 2015.Nagyon jó akksija van.
2015. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
PRESTIGIO MultiPhone 5503 DUO vagy Allview P6 Energy a neked valo telok, ha valoban csak az akksi a fontos. Ha viszont osszetettben akarsz ennyiert egy jo telot egy okes akksival, akkor en is inkabb a Moto E-t ajanlanam.
2015. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lenovo A5000!! nekem is az van és nagyon jó.elég erős az akkisja! [link]

én a mall.hu-ról rendeltem.

2015. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
G620 az asszonynál 4 napig bírja.De ő nem piszkálja egész nap.Napjában kb egy órát netezik vele, és egész nap hálózaton van, nem kapcsolja ki.Ez egy fiatal "kölöknél", aki egész nap bizergálja,kb 1-1,5 nap lehet.
2015. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!