Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik androidos telefon nem...

Melyik androidos telefon nem merül hamar?

Figyelt kérdés

Androidos telefont szeretnék venni fogalmam sincs hogy milyet mert nem volt még olyan telefonom de tudom másokról hogy nagyon hamar lemerülnek és valami olyat szeretnék ami legalább egy napot kibír.

20 ezer ft körül szeretnék venni ha valaki segítene ebbe azt megköszönném!


2015. jún. 22. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
ebben az árban mindegyik hamar merül
2015. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem az alcatel onetuch 918 elég jól bírta.
2015. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább dobj még hozzá, és használtan Lenovo P780. Azzal nincs ilyen gond.
2015. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, tudom , hogy a Samsung telefonok hamar merülnek, de én kifogtam a Samsung Galaxy Ace 4 tipúsú mobilt, kicsit drágább ugyan, de Androidos, vakus, jó minőség, és nem merül le hamar! én csak ajánlani tudom. de meg kell mondani 20ezerért nem igazán van jó telefon. :)
2015. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból!: Telenorban 33eft ft-ért az LG Leon nagyon jó választás! Nekem az aksi simán kibír 1napot+ha bekapcsolom az akku kímélő módott 1,5nap! Legújabb android,4magos,1gb ram,4,5col kijelző!
2015. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!