Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet csinálni, ha nincsen...

Mit lehet csinálni, ha nincsen hang az Iphone 5S készülékemen?

Figyelt kérdés

Most vásárolt, nincsen 1 hetes és ha videózok akkor nincsen rajta hang. Snapchat videózás közben van, csak a sima kamerán belüli videónál nincsen és minden máshol mindennek van hangja és hallani, csak ez az egy.

Mit lehet ezzel csinálni? Beállításokat néztem, de nem merek semmit sem egyedül átállítani.



2015. jún. 22. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra. Minden el fog veszni, de ha csinálsz biztonsági mentést gépen, akkor utána vissza tudod tenni a dolgaidat. Ezeket a műveleteket pedig Google barátunk fogja elmagyarázni. :)
2015. jún. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget :) egyedül nem merek kockáztatni, de ki fogom próbálni. Más is volt ilyen helyzetben egyébként?
2015. jún. 23. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. En meg nem voltam ilyen helyzetben, hogy hibas lett volna a rendszer, de ez elofordulhat. Talan meg regebben a Sony Xperia Go-mal volt az, hogy rendszerfrissitettem es nem lehetett belepni a service menujebe. Egy egyszeru ujratelepites megoldotta.
2015. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. Én semmit nem frissítettem még rajta rajta. Holnap lesz 1 hete vásárolt, de kipróbálom.
2015. jún. 23. 23:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Telefonálni hát mit tudnál vele csinálni xd
2016. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!