Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS Samsung Galaxy A5 típusú...

SOS Samsung Galaxy A5 típusú telefonom megfagyott, újraindítani sem bírom valaki gyorsan segítsen?!?!

Figyelt kérdés
Húgom letöltött egy játékot belelépett és annyira megfagyott a telefonom hogy újraindítani sem tudom.Valaki aki ért hozzá vagy volt már neki hasonló az segítsen légyszi!!!! Nagyon félek hogy teljesen KO lett a telefonom

#Samsung #Galaxy #legyafygott #nemlehetújraindíta
2015. jún. 23. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

If the Galaxy A5 freezes or hangs, you may need to close apps or turn off the device and turn it on again.


If your device is frozen and unresponsive, press and hold the Power button and the Volume button

down simultaneously for more than 7 seconds to restart it.


talán, de ideológiailag képzetlen vagyok a témában, felelősséget nem vállalok

2015. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm a segítséget

felhívtam a samsung ügyfélszolgálatát és ők is ezt mondták így nem sikerült aztán mondták hogy próbáljam meg beledugni egy laptopba/gèpbe és úgy ugyan ezt.Na így sikerült csak azért írom le ha valakinek hasonló lenne de köszönöm a segítséfest megy a zöld kéz

2015. jún. 23. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült.


#1

2015. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 márkóatya válasza:
Nekem is sokat segített ez a válasz!!! Köszönöm!
2017. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!