Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6-on hogy...

Samsung galaxy s6-on hogy kell beállítani csengőhangot?

Figyelt kérdés
Már egyszer állítottam be egy csengőhangot de most hogyha rámegyek egy zenére és ott hogy beállítások akkor nem ad ki semmilyen csengőhangal kapcsolatos dolgot. Ha meg rámegyek a telefon nagy gombjától a balra lévőre akkor csak az előzményeket adja ki. Valaki tud segíteni?

2015. jún. 23. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de minek veszel meg egy méregdrága telót ha nem tudod még ezt a nagyon egyszerű dolgot sem beállítani?
2015. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valasz dragasag :)! Mar rajottem hogy hogy kell beallitani! Es direkt kiirtam hogy ne irjatok olyan hogy minek vettem meg ha azt sem tudom hogy hogy kell hasznalni -.-..!
2015. jún. 28. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!