Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beütve a Google Képekhez,...

Beütve a Google Képekhez, hogy "VOIP phone" érdekes készülékeket ad ki. Én még nem láttam ilyeneket. Mennyibe kerül? És hogyan lehet használni?

Figyelt kérdés
Milyen magyarországi szolgáltató kell ahhoz, hogy használni tudjam?

2015. jún. 23. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az adott oldalon, ahol a kép van, nyilván le van írva hogy hogyan működnek
2015. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

VOIP: Internetes telefon. (Vezetékes telefon jövője)

Mo.-n mindegyik nagy szolgáltatónál lehet kérni internet mellé. És általába a modembe csatlakozik be.

2015. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
VOIP: [link]
2015. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

VOIP telefon tudom hogy micsoda, de az edig egy tabletre, laptopra vagy okostelefonra telepített alkalmazás vagy szoftver szokott lenni, vagy weboldal, ami mögött van egy szolgáltató. Mármost azt nem értem a készülék mit tud? Adott szolgáltató szoftverével működik, vagy lehet rá telepíteni?


És van például ilyenből wifi-s? Pl. UPC WiFree-n keresztül hogyan tudnék telefonálni egy ilyennel?

2015. jún. 23. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Vezetékes telefon utódja. És mivel a szolgáltató által adott modem tárolja a számot ezért nincs belőle wifi-s kivitel.
2015. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
milyen szolgáltató? Akkor ez nem ugyanaz, mint a VOIP telefon a számítógépen?
2015. jún. 24. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!