Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még iPhone 4S-t...

Érdemes még iPhone 4S-t venni? Lassú már? Programok, játékok futnak még rajta?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
már nem éri meg,2 éve még esetleg de most semmiképp
2015. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Új 4S-t, csak 8GB-set lehet venni, de hogyha a legfrissebb ISO-t ráteszed lehet be is telítődik. Használtan lehet és ott lehet jókat kifogni :) Nekem is úgy lett véve és semmi baja nem volt. Nem lassú, ha nem a legfrissebb ISO van rajta. És elfutnak rajta az alkalmazások.
2015. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
már 2 évvel ezelőtt sem érte meg, én akkor adtam el az enyémet
2015. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

azért helyreigazításként az Apple azt ígérte, pont a 8 gigás modellek esetében, hogy az iOS 9 mérete drasztikusan le fog csökkenni.

ettől függetlenül szerintem sem éri meg, használható ugyan, de azért minimum egy iPhone 5-tel lehet jól meglenni.

2015. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
ha csak erre van pénzed akkor megéri, mert ennyiért nem kapsz jobbat, szerintem nem lassú, használható a sebessége, kicsit tovább töltődnek az appok mint az 5s-en, de más gond nincs vele (ios 7.x)
2015. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Nem kapsz jobbat annál??? Na ne nevettessetek már. Egy olyan vacak 75-80k, 85-ért kapsz egy nexus 5-t, ami csak 1000x jobb a 4s-nél.

Kesves kérdező! Semmiképp sen éri meg. Ez a telefon már csak arra jó, hogy az alma logóval lehessen menőzni au isheep-ek körében. Igen, lassú, elavult, ki tudja meddig lesz támogatott, de nem sokáig az biztos. Ennyi pénzézt számtalan jobbat lehet találni.

(#2 az ISO érték, az a fényképezőknél van. Az apple op rendszere az iOS.)

2015. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó mondta jól
2015. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!