Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jó Samsung telefont...

Milyen jó Samsung telefont vegyek 40 ezer Ft-ból?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 16:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem értem h akiknek még sohase volt Samsungjuk miért fikázzák? miért rosszabb mint a többi gyártó? nem hiába ilyen híres!
2015. jún. 25. 09:57
 12/18 kérdező.. ***** válasza:

Volt nem egy samsungom és csak a baj volt velük.

Miért lenne már híres?Azért mert mindennap kiad egy hulladék telefont?Régen híres volt,de ma már csak szégyeníti az androidot.

2015. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Egyre szarabb telefonokat gyárt... Csalódni fogsz. De vegyél Samsungot, mert az "híres"
2015. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Badattitude ***** válasza:
100%
Tudom, hogy azt szeretnéd hallani, hogy igen, vegyél Samsungot, de tőlem sem fogod...Tapsztalatból mondom, hogy felszínes cuccokat kapsz tőlük. Nekem nem csak Samsung telefonjaim voltak, hanem Tv, porszívó, méregdrága külső optikai meghajtó. Ezek gyorsan hanyatlani kezdtek, és idő előtt bedöglöttek. A támogatásról annyit, hogy az amúgy drága optikai meghajtóhoz még frimware frissítés sem volt, így kuka lett. A szolgáltatóm hozzámvágott egy Galaxy youngot grátiszként. Csak viberre használom, azt is csak néha. Imád laggolni, szeret önnálósodni. Tehát, néha bekapcsolom, talán egy órát használom, és kikapcsolom. Ezzel szemben, az egy éves , híres Samsung Akkuja halódik. A melós Zte-m, amit gyepálok, ezerszer eljtettem már, több kimenő és bejövő van rajta, mint egy drogdealernek, kutya baja ! Egy két forintos telefon is jobb a Samsungnál. A szűk és tág ismerőseim is bólogatnak erre. Híres lenne a Samsung ? Mitől is ? Attól, hogy az össz Tesco, Auchan és a többi silánysággal kereskedő reklámújsága tele van Samsung cuccokkal ? Ne hallgass rám, ránk és vegyél Samsungot. Ugyanez lesz a véleményed. De hallgass rám, és csapj egy tízest a 40 000-hez és vegyél HTC-t. Az stabíl, megbízható, és van hozzá támogatás. Ez szintén tapsztalat....
2015. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
nem kell oda +10 :D vesz egy lumiát, azzal is megkapja a stabilitást és megbízhatóságot ;) androidból meg ott a moto e
2015. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#7: természetesen csak abban az esetben ha mindenáron samu kell neki.
2015. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
miért hiszi az összes samsung fan hogy aki utálja a samsungot az iphone fan és soha nem volt samsungja?
2015. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mert majmok. Én nem szeretem az iPhone-t, de a Samsung-ot se. Nem vennék se Samsungot se iPhone

-t. Az egyik egy megbízhatatlan szar a másik meg egy túlárazott divatfos.

2015. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!