Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A (z) valami. M4r nem lett...

A (z) valami. M4r nem lett átmásolva a (z) "valaki iPhone készüléke" készülékre, mert nem játszható le ezen az iPhone készüléken. Miért?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ezt írja ki az iTunes, amit a kérdésnél olvashattatok. Hangot szeretnék átmásolni, hogy legyen egyedi csengőhangom, mindent úgy csináltam, ahogy a leírásokban olvasható, de az utolsó lépés, a másolás nem sikerül. MP3 fájlt zeneként tudok rátenni, de egyedi hangot sehogy sem sikerül. Nagyon szeretném a megszokott kis csengőhangom, már évek óta ugyanaz a kedvenc zeném az, de két hónapja mellőznöm kell, mert az iPhone nem engedi.

Köszönöm, ha tud valaki segíteni!


2015. jún. 24. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Konvertáld át mp3-ba és megvan oldva a probléma.

ez az oldal megcsinálja neked.


[link]


feltöltöd, kiválasztod, email-t beírod, küldik.

2015. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, de így se megy
2015. júl. 12. 11:30
 3/5 ervin011 válasza:

Üdv! Sikerült valahogy ezt a problémát megoldanod? Én is ugyanezzel küzdök jelenleg.

Köszi a választ. Ervin

2015. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem sikerült, sajnos

az új iTunes verziót engedtem neki felrakni a gépemre, de semmi

viszont az iOS-t nem frissítem, jó a 8.3-mas nekem...

2015. aug. 5. 21:23
 5/5 anonim válasza:
Nem az itunes-on belül kell másolni hanem abból a mappából kell átmásolni (a zenét) ahol átírtad a kiterjesztést. Belépsz a mappába és azt az m4r fájlt áthúzod az itunes-on belül a hangokba. Az a lényeg, hogy max 40 másodperc legyen. Bocsi ha már nem aktuális de most vettem észre és nem tudtam szó nélkül hagyni. Jól megszenvedtem vele mire rájöttem. :)
2018. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!