Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hűségnyilatkozat kérdés?...

Hűségnyilatkozat kérdés? Lejjebb lent

Figyelt kérdés

2 éve vásároltam egy telefont hűségnyilatkozattal az egyik szolgáltatónál, amit most a 2 év lejárta utána szeretnék majd meghosszabbítani. Viszont az akkor választott csomagom megszűnt már. A csomagom friss megfelelője valamennyivel drágább és rosszabb is, mint az enyém.

Az lenne a kérdésem, hogy a hűségnyilatkozat meghosszabbítása esetén megtarthatnám-e a mostani csomagomat, vagy váltanom kell, tekintve, hogy már nem létezik ?


Remélem érthetően írtam le a gondomat, és köszönöm előre is a válaszokat!



2015. jún. 25. 02:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem létezik, akkor az már nincs. Másikat kell választanod.


Viszont menj be, személyesen megbeszélni, mert én kaptam már "nem létező" csomagot "pult alól" :)

2015. jún. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen személyesen intézd valamelyik irodában..

Váltanod kell, mert eleve új csomagot ajánlanak, szintén két évvel..ez úgy van kitalálva, hogy azt válaszd..

csak gondold át, megéri-e? arra nagyon vigyázz, korábban ne menj be, mint lejárna a szerződés..még egy nappal sem..

2015. jún. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ez elég elszomorító, mivel most nagyon jó csomagom van nagyon jó áron, nem szívesen váltanám le, és szerintem nem is fogom, mivel egyébként is csak 2-3 hónapig terveztem volna használni a kinézett telefont, mivel ősszel szeretnék venni egy komolyabbat.


2. válaszoló, miért írod azt, hogy egy nappal se menjek be hamarabb a szolgáltatóhoz?

2015. jún. 25. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak arra lennék kíváncsi, miből gondolod hogy mi belelátunk a szerződésedbe... Húzz a szolgáltatóhoz, azért van ügyfélszolgálat.
2015. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, az 1. vagyok. Én már nem egy, hanem kettő szolgáltatóval is jártam úgy, hogy bementem szerződést bontani, mert a konkurensnél kedvezőbbet találtam, és mindkét esetben kis térülés-fordulás után kaptam "nem publikus" szerződést :D

Próbáld meg. Vagy be jön, vagy nem.

2015. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Kedves" dattuber! Személyes elnézésedet kérem, amiért fel merészeltem tenni ezt a kérdést. Úgy gondolom, hogy elég általános kérdéseket tettem fel, amire minden szolgáltató és egyén esetében ugyanazt a választ lehet adni. De azért ne haragudj, hogy ezzel így felmérgesítettelek :D


A többieknek köszönöm szépen a válaszukat!

2015. jún. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!