Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft család szolgáltatás...

Microsoft család szolgáltatás nem enged semmit se letölteni! Mit tegyek? Egy Lumia 535-öm van.

Figyelt kérdés
Csináltam gyári visszaállítást, majd csináltam egy új gmail címet, ahol a valódi születési dátumomat adtam meg (kevesebb mint 18), majd csináltam egy új Microsoft fiókot a Gmail-lel. aztán a telefon beállítások után kiírta hogy 11 alkalmazás igényel beavatkozást ésegy szülőnek meg kell nyitnia windowsphone.com/family oldalt és be kell jelentkeznie. én megváltoztattam a születési dátumomat és csináltam még egy Microsoft fiókot egy másik emailel, meghívtam "őt", meg "ő" is engem, a saját fiókomban felnőttként vagyok feltüntetve, és "ő" is a sajátjában, de még mindig nem jó. mit tegyek?

2015. jún. 25. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha csinálsz egy újabb visszaállítást, és egy olyan fiókkal jelentkezel be, amiben a születési dátum 18+os.
2015. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia nekem us ez a problémám hogy kell megcsinálni a gyári visszaállítást?
2015. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
beállítások - névjegy - telefon alaphelyzetbe állítása (előtte ments le mindent PC-re)
2015. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köazi a válaszokat, már sikerült, igaz nem így, de már nem tudom hogy :S
2015. júl. 7. 18:48
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ez volt én ujraregisztráltam 18év fölött és már lehet szóval most már jó
2017. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!