Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le tudnátok írni az összes...

Le tudnátok írni az összes vízálló Sony mobiltelefont?

Figyelt kérdés

Én azt az infót kaptam, hogy összes Z jelű vízálló, de nem tudom pontosan, hány ilyen is van.


Az M4 Aqua is vízálló?



2015. jún. 26. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezek nem igazi vízállóak, azt a szabványt nem teljesítik.

(az igazi vízálló például acaterpillár.)


ezek csak bizonyos ideig, és mélységig tartják vissza a vizet, de ha nincs jól ledugózva valami, akkor csókolom..


nem véletlen a dokkolási lehetőség.

többit a sony honlapon.

2015. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sony Z széria, m2, M4 aqua. Nekem eddig sem a Z,Z1c, Z2, Z3 nem ázott be.
2015. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudtommal lehet velük víz alatt fotózni, ami nekem egy régi álmom, de korábban nem akartam ilyen fényképezőgépre pluszban költeni, mert volt bridge-gépem.
2015. jún. 26. 11:14
 4/11 A kérdező kommentje:

Másodikhoz:


És a Z sorozatban összesen hány különböző modell van? Mert tudtommal van kisebb-nagyobb, de nem mindből...


M3 ezek szerint akkor nem létezik?

2015. jún. 26. 11:16
 5/11 schocko ***** válasza:
Sony xperia Go
2015. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen a z-k vizállóak,ahogy az M4 aqua és az M2 aqua is.
2015. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

M3 nincs.


Amúgy papíron vízálló: Go, Arco S, V, Z, ZR, Z1, Z1c, M2 Aqua, Z2, Z3, Z3c, M4 Aqua


Viszont ezt gyorsan felejtsd is el. Egyszer záródjon rosszul valamelyik ajtó, vége.

2015. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A gyártó nem garantálja, hogy vízhatlan?? Nekem ez elég meglepőnek tűnik, ezzel reklámozzák.

Garanciában gondolom cserélik, ha beázna, mert ez a gyártó állítása

2015. jún. 26. 12:08
 9/11 anonim ***** válasza:
2# vagyok és ahogy mondtam, mindet kipróbáltuk és egyik sem ázott be. Azért ha ilyen telót veszel vegyél mellé egy dokkolót is. Ha esetleg beázna akkor megjavítják, de hallottam olyanról is,hogy cserélték.
2015. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg rengeteg olyanról, hogy visszadobták, mondván a telefon a felhasználó hibájából ment tönkre.
2015. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!