Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. Van egy Samsung Galaxy Y...

Üdv. Van egy Samsung Galaxy Y (S5360) -am. Root-olni akartam de véletlen egy ZTE Skate romját raktam rá. Azóta csak a Kezdő felirat (S. Galaxy Young) jelenik meg. Mit tudok vele tenni?

Figyelt kérdés
A fel+bekapcs+menü gomb megnyomásával Odin mód jön be írja hogy downloading de nem történik semmi.Recovery sem jön be. A le+menü+bekapcs gombbal meg az odin-hoz vezető opció valamint az ujraindítás közül választhatok. Mit tudok kezdeni hogy életre kelhessen a telefon?

2015. jún. 26. 11:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam . CWM nem jön be.
2015. jún. 26. 11:53
 2/6 kilroy ***** válasza:

Nekem s advance van. Ennél, ha ilyen történik és bejön a download mód, akkor az szerencse, mert rögtön rá lehet rakni egy repartos romot hiba nélkül. Ha nincs semmi, nem reagál semmire, akkor jön a mókolásos dolog, amit úgy hívnak "jig".

Ha "hard brick" lett neked, akkor ez: [link]

Ha "soft brick", akkor keresd ki a gyári droidot ( [link] ), aztán a menet: [link]

Sok sikert a mókoláshoz :)

2015. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már annyit elértem hogy Odin-al a gépemen keresztül újraraktam a telót, DE! a hálózatot nem fogadja el. most erre kellene egy jó tipp mit tegyek?
2015. jún. 26. 16:37
 4/6 kilroy ***** válasza:

Eredeti imei szám megvan?

Tárcsázóba beírod: *#06#

Esetleg van efs mappa mentés?

2015. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nah egész napom azzal ment el hogy egy "Kuka" telefont újjáélesszek. És nem marad el a siker. Köszi a hozzászólásotokat. Az volt a baj hogy Odin-ba való ZIP fájlokat egy youtube-on szereplő linkről szedtem, így a Firmware nem európai adatokat tartalmazott. Aztán egyik oldalon lementettem a helyes európai cuccost és így újra húztam a teló rendszerét. Így már engedélyezett a hálózat.

Okosabb lettem én is. De a másik rendszer arra jó volt hogy lássam nem kell kidobnom a telót :)

2015. jún. 26. 22:38
 6/6 kilroy ***** válasza:

Mondtam, hogy a sammobile oldalról le tudod szedni a droidot (erdetit!) rögtön.

Tanulópénz:)

2015. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!