Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel jobb az iphone a samsung...

Mivel jobb az iphone a samsungtól?

Figyelt kérdés
szeretnék venni vagy egy samsungot vagy iphonet de nem tudom eldönteni melyik jobb

2015. jún. 26. 11:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%
samsung még nem adott ki a kezéből olyan telefont aminek ne lett volna gondja a samsung által átszabott androiddal, a legeslegerősebb samsungok már majdnem meg tudnak küzdeni a feladattal, de 3-4 hónaposan már lassulnak, akadnak, fagynak, iphone esetében ilyen nincs, hidd el a gazdagok nem azért vesznek iphonet mert drága hanem mert jó, és meg tudják fizetni a legjobbat, ami androidos azt felejtsd el
2015. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
jó hát ez sem teljesen igaz, mert a stock android azért ios szinten van a nexusokon
2015. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
34%
11. üdvözöllek a Nexusok világába,bizonyítsd be hogy a nexus 6 rosszabb mint az iphone 6!!!!
2015. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%

a samsungból az összes az android legalját képviseli, és az alapján elítélni az androidot, hogy kit tud egy samsung az egyik legnagyobb hiba lenne... az iPhone meg prémium telefon (nem csak annak nevezett mint a samsungok) és a többi igazi androidos felsőkategóriás telefonnal nagyjából egyenértékű, csak van rajta pár olyan funkció, ami miatt fizetni kell

megjegyzem én egy 100%ban elégedett iPhone felhasználó vagyok, de nem egy androidos telefonnal van tapasztalatom, viszont az átlagembernek én mindig az iPhone-t javasolnám, mert zártabb és ezért nehezebb elrontani

2015. jún. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
60%
Kit érdekel a nexus?... A kérdésben 2 dolog szerepelt. Apple és Samsung. E kettő közűl nyilvánvalóan az Apple-t választanám. A Samsung úgy ahogy van az Apple-t másolja le, csak sokkal szarabb készülékek születnek a végén. És ha valaha el akarod adni a telefonod, akkor egy Samsungot kb 70% veszteseggel, egy Apple terméket pedig csak 20% veszteséggel fogsz tudni eladni, azaz az Apple termékek sokkal értékesebbek, valamint tartják az árukat.
2015. jún. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
amugy jobban tetszik a samsung mert nagyobb a kijelzoje. de most amit leirtatok lehet egy iphonet veszek.. :)
2015. jún. 27. 10:08
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

"Kit érdekel a nexus?" "ami androidos azt felejtsd el"

Na szerinted kit?és szerinted kinek írtam?agyoniskolázott...

2015. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 kérdező.. ***** válasza:
51%

Kit érdekel a nexus?

A nexus agyonveri az iphonet.Azért mert valaki csak szar androidos telefonokat vett és ez alapján már leírja az androidot annak soka esze nincs.

2015. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ilyen f@xok... Leírtam a válaszomban, azután, hogy kit érdekel, hogy miért is írtam ezt... Azért mert 2 darab márka lett megemlítve, és a kérdező azt a kettőt akarja összehasonlítani. Érthető?...
2015. jún. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
19. de nekem azt írtad kit érdekel a nexus mert nem ez volt a kérdésbe,de én nem a kérdezőnek válaszoltam,megértetted??
2015. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!