Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik/milyen telefont vegyek?...

Melyik/milyen telefont vegyek? Max 100-ig, előfizetés is benne van

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék venni egy Sony Xperia Z3-t. De haverom azt mondta hogy ne olyat vegyek, mert melegszik, szoftverhibásak szoktak lenni a Sonyk. Egy Huawei P8 ajánlott helyette.

2015. jún. 26. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden telefon melegszik picit.

Mellesleg androidból a Nexusok után a Sony a legjobb.

2015. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Z3-am van lassan egy éve és nem melegszik csak langyosodik, 4k videónál is. Nem szoftverhibásak,nem tudom, hogy honnan szedte. A Z3 mellett van egy Z-m is amit szintén használok,és ugyanolyan gyors mint amikor két éve megvettem. Anyunak van egy Z2-je és az is csak langyosodik és arra is nagyon jól van optimalizálva a rendszer. Nővéremnek Z1 compact -ja van egy éve és az is tökéletes. Mind a 4 teló bírta a vizet és mindegyik nagyon jól működik.
2015. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. sonynál is csak a Z-k a jók és a Motorola jobb a sonynál
2015. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100-ig ha előfizetés is játszik akkor szinte bármit megkapsz, amit kívánsz. Amúgy a Z3 mellett tudom ajánlani a OnePlus One-t, Lenovo Vibe Z2 Pro-t, Xiaomi Mi4-et, Meizu MX4-et, LG G3-t, Motorola Moto X 2nd gen-t, Lenovo Vibe X2-t, illetve Nokia Lumia 930-at.
2015. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!