Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet Lidl Blue Mobile-nál...

Lehet Lidl Blue Mobile-nál kapni micro SIM kártyát vagy sem?

Figyelt kérdés

A honlapjukon ezt írják:

"Amennyiben új blue mobile előfizetését meglevő micro SIM képes készülékében szeretné használni, igényelje tőlünk új blue mobile előfizetését és micro SIM kártyáját az alábbi módon.


Töltse le honlapunkról (www.bluemobile.hu) az Egyedi Előfizetői Szerződés formanyomtatványt vagy fáradjon be az Önhöz legközelebbi Lidl áruházba, és kérje munkatársunktól."


De bementem két pesti boltjukba is és mindkettőben azt mondták hogy csak normál SIM van, micro nem. Ezt nehezen hiszem el mivel a normál méret lassan kihal. Van valakinek micro SIM-je Blue Mobile-nál?


2015. jún. 26. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik mobilos boltban levágják egy perc alatt, felesleges szaladgálni miatta!

De magadnak is levághatod csak egy sablon és egy olló kell hozzá.

2015. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne bonyolítsd túl, akkor vegyél normál simest és valami kis boltba vágasd méretre.

Nem viccelek, a műanyag részében semmi nincs, a közepe a fontos a sim kártyának.

Én is méretre vágattam anno, mert nem akartam új számot, és nem cserélték ki..

2015. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem problémáznék annyit ezen ha a honlapon azt írják hogy csak normál SIM van, de azt írják hogy kétféle törhető van a kártyán, a boltban meg állítják hogy nincs ilyen.
2015. jún. 26. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az üzletbe ( Békéscsabán ) olyat adtak, amiből Micro SIM-et is ki lehet törni.

Még csak kérni sem kellett.

2015. jún. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor bemegyek megint és megkérem hogy mutassák meg a kártyát, lefogadom hogy csak rávágták a hülyeséget de fogalmuk sincs róla valójában.

Köszi a válaszokat.

2015. jún. 27. 11:01
 6/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy már a Lidlök nagy részében van micro SIM.
2015. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megoldódott, kértem a Lidl-től levélben listát azokról a boltokról, ahol van microSIM. Az utókornak:


1044 Budapest, Megyeri út 53.

1225 Budapest, Nagytétényi u. 216-228.

1149 Budapest, Mogyoródi u. 23-29. - 167.

1103 Budapest, Sibrik Miklós út 30.

1097 Budapest, Gubacsi út 34.

1152 Budapest, Régi Fóti út 1.

1162 Budapest, János utca 196.

1157 Budapest, Erdõkerülõ út 36.

1135 Budapest, Béke tér 2-4.

1098 Budapest, Lobogó u. 12.

2760 Nagykáta, Dózsa György u. 16

1060 Budapest, Bajcsy Zsilinszky út 61.

1037 Budapest, Bécsi út 325-337.

1215 Budapest, Ady Endre út 58.

1086 Budapest, Teleki tér 1.

1114 Budapest, Bartók Béla út 47.

1173 Budapest, Pesti út 2.


Amikor bementem a Gubacsi útiba, kapásból elutasítottak hogy nincsen, hivatkoztam a levélre is hogy azt írták nekem hogy van. Kértem hogy hozzanak ki egyet, de persze bontatlan csomagban nem látszik hogy milyen a SIM. Ekkor felhívtam az ügyintézőt aki írta nekem a levelet, beszélt az ottani kollégákkal, kibontottak egy csomagot és láss csodát, tényleg volt benne microSIM (és normál is attól függően, hogy töröm ki).

Tanulság: nem szabad arra az eladóra hallgatni aki 2 hete van ott, mert simán rávágja a hülyeséget gondolom kényelmi szempontból.

2015. júl. 1. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!